Götüm Sağolsun

Aksam olunca teyzemler bize gelmişlerdi. E. evde kalmış, anamdan izin alıp onun yanına gittim. Neşeli neşeli ev işleri yapıyordu. Beni görünce “Hoş geldin” deyip işi bıraktı ve yan yana oturduk.Şuradan buradan konuşurken konuyu er-kek-kadın mevzuuna çevirdik. E. benden iki yaş büyüktü. Köyde kim kiminle sözlenmiş veya nişanlanmış, bunları sorduğumda biraz sıkılır gibi yaparak “H. ile ben abinin peşindeyiz. Bakalım hangimizle nişan yapacak!” dedi ve ekledi. “Abini kolay kolay kimseye kaptırmam.””Abin benim için deli divane oluyor, her gün dere kenarında buluşup, konuşuyor, kok-laşıyoruz. Onu çok seviyorum. Teyzem de ‘Seni gelin yapacağım’ diyor” dedi. Abimle her zaman aynı yerde buluştuklarını, hatta ikisi birden derede birbirlerinin her yerini gördüklerini falan anlattı. Ertesi gün gene buluşacaklarım da söyledi.Ben derslerim olduğunu, bazen dereye gittiğimi söyledim. Daha sonra teyzemler gelince ben de eve döndüm.

Ertesi gün kimseye görünmeden dere kenarına gittim.E. ile abim el ele geldiler. Üzerlerindekileri çıkardılar. E. donuna kadar abim ise tamamen soyundu ve derede yıkanmaya başladılar. Dereden çıktıktan sonra kayaların arasına girdiler. Onları tamamen görebiliyordum. E. eliyle abimin sikini tutarak “Koçum benim, götümü acıtma olmaz mı. Bak seni nasıl besleyeceğim” diye ellerini yere dayayıp domaldı. Amı ve götü tamamen meydana çıkmıştı.Abim de diliyle E.nin götünü yalayıp tü-kürükledi ve sikinin başını göt deliğine getirip onun kalçalarından tutarak kendine çekerek sikini sokmaya başladı. E. de “Ah canım, koçum benim, hepsini sok. Çok istiyorum” diyordu.Abim yarağını yarısına kadar çekip hepsini soktukça E. “Ah yavrum, ben geliyorum sen de gel. Dayanamıyorum” diye inliyordu. Abim hızlı hızlı çekip sokuyordu. Sonra ayrılıp beraber dereye girdiler.E. götünü yıkarken abim de sikini yıkadı ve çıkıp giyinerek köye döndüler. Tabi peşlerinden ben de köye döndüm. 15 yaşında olmama rağmen gördüklerim beni fena halde tahrik etmişti. Artık E. ile dost olmuştuk fakat benim onları gördüğümü bilmiyordu. Bir ay içinde nişanlandılar. Babam hemen nikahlarını da yaptı.Teyzemin 16 yaşındaki oğlu F. çok hoşuma gidiyordu. O da beni beğeniyordu. İkimiz de orta okulu yeni bitirmiş, gene köyde derede yıkanıp eve dönerken F. beni kendine çekerek “Seni çok seviyorum” dedi gülerek.”Ben de seni seviyorum” dedim ve dudaklarından öptüm onu. Sonra koşarak eve geldim. İçim içime sığmıyordu. Ortaokul sonu beni okula göndermediler, köyde kalmıştım. Abimle E. evlenmişlerdi.Teyzemler de beni F.ye istediler, değiş tokuş olmuştu. E. bana herşeyi anlatıyor ve tarif ediyordu. İşte o sırada tarladan F. ve E. ile abim dereye yıkanmaya gittik.E. ile abim “Siz burada yıkanın, biz kayaların orada yıkanırız” dediler. F. ile ben üzerimizde sadece donumuz olduğu halde yıkanmaya başladık.

Bu sırada F. elleriyle memelerimi tutarak öptü. “Seni çok seviyorum” diye memelerimi emiyordu. “Dur, bir gören olur. Sonra daha iyi emersin. Ben de seni çok seviyorum” diye dudaklarım öperek elimle önündeki sikini sıktım ve kenara kaçıp entarimi üzerime giyerken geldi ve beni yakaladı.”Çok mu hoşuna gidiyor. İstersen göstereyim” diye donunu indirdi. Pek sertleşmediği halde abimin sikinden büyük görünüyordu siki. Elimle tutarak çalılıklar arasına çektim onu.F. elini amıma atarak sıkınca “Şimdi olmaz, sonra yaparız. Ben de istiyorum” dediğimde, E.nin gülerek yanımıza geldiğini gördüm. “Kız oğlanı yalvartmasana” diye bana sitem ediyordu. Ben yine de “Olmaz” dedim ve evlerimize geldik.F.ye ertesi gün derede buluşmak üzere söz vermiştim. Dere kenarına giderken götüme biraz vazelin sürdüm, biraz da kağıda koyup yanıma aldım.F. beni bekliyordu, onu kayaların arasına çektim. “Abimle E.yi burda gördüm. Kimse görmez, biz de burda yapalım” dedim.Sonra entarimi belime çekerek donumu çıkarttım. F. de pantolonunu ve donunu dizlerine kadar indirdi. Siki dikleşmeye başlamıştı. İkimiz de heyecanlıydık.Getirdiğim vazelini yarağın başına elimle iyice sürdüm. Yarak, kazık gibi olmuştu, biraz korktum. “Fazla zorlama, canım yanarsa yapmayalım. Sonra yaparız” dedim. F. beni domaltarak sikinin başını götümün deliğine dayadı. “Hadisene” dediğimde, hiç zorlanmadan vazalinin kayganlığığyla başı içime girdi ki canım yanmıştı. “Ah, yavaş, yavaş sok” dedim.Yarak götümün içinde kayarak sonuna kadar girdiğinde taşakları amıma vuruyordu. F. elini önüme uzatıp bızırımı ovdukça deli oluyordum. Sikini çekip çekip birden sokuyordu. “Ah anam, ölüyorum. Yavaş yavaş sok. Boşalıyorum, sen de boşal” dediğimde tohumları içimi doldurmuştu. İlk siki 15 yaşımda götümden yemiştim. Bir sene içinde F. ile yalnız kaldıkça hep götümden ona verdim. Erkekti ve ihtiyacını böyle karşılamış oluyordum.

Babam bizi evlendirdi. F. İstanbul’a amcasının yanına gitmiş, amcası onu işe koymuştu. Bir süre sonra ben de geldim. Amca bize ufacık bir ev tuttu ve yerleştik. Artık ben de çalışmaya başlamıştım.F.nin askerliği geldi ve onu askere uğurladık. Bir süre sonra amcanın ailesi öldü. Evde tek kalıyordu. Hiç şüphe etmeden yanına gidip geliyordum.İşte böyle bir zamanda kapıyı kapatıp, ağzımı ağzımı tuttu ve “Hiç sesini çıkarma, sen erkeksiz, ben kadınsızım” diye eliyle donumu indirmeye başladı.”Amca nasıl olur, hamile kalırsam rezil oluruz” dediğimde “Sus kız. Çocuk da nesi. Hamile kalmazsın, götünü sikeceğim. Bayılıyorum kalçalarına, yürürken her tarafın oynuyor. Seni illa götünden sikmek istiyorum. Bak sen de hoşlanacaksın” dedi.Eliyle amımı ve bızırımı ovarken yarağı da götüme sürtünüyordu. “Tamam, vereceğim. Yalnız Allah ile ikimizden başka kimse bilmeyecek, tamam mı” dedim.”Haşa, valla kimse duymaz” dedi. Donumu aşağıya çekip önünde domaldım. Yarağına dahi bakmadım. Elleriyle götümün etlerini aralayıp “Ah yavrum ne güzel götün varmış. Amin da böyle tombul ise seni sikmek çok zevkli olur” diye yarağını götüme soktu.”Ahh, acıyor. Yavaş sok, yırtılmasın” diye elimle yarağını tuttuğumda epey kalın ve uzunluğu olduğunu anladım. Hiç bir zevk almadan içime boşaldı. Ben ise yarım kalmıştım ve canım çok istemişti.

Hadi soyunalım da daha tatlı yaparız. Bir senedir ben de yaraksızım dedim ve ikimiz de soyunduk. Yarağını ağzıma alıp yalayarak kaldırdım. O da beni yatırıp amımı yalayarak,öperek, bızırımı emip beni iyice tahrik etti.F. ile hiç böyle yapmamıştık. Bacaklarımı omuzuna alıp koca yarağını (Kalın ve 25 cm uzundu. 19 cm boyundaydı) amıma dayayıp hızla sokunca “Ahh!” diye bağırıverdim.”Dur yavrum bağırma, daha hepsini sokmadım” dedi. Bir daha yüklendi ve götümden “foss” diye osuruk sesi gelince eliyle götüme vurup “Tamam şimdi sana sokacağım” diye sikini amımdan çıkarıp bızırımı ovmaya başladı.Sonra yarağını öyle hızla götüme soktu ki ağzımdan ister istemez “Allah! Öldüm, yırttın götümü” diye çığlıklar dökülüverdi. Öyle hızlı sokup çıkarıyordu ki, içime boşalırken ben de boşalmıştım.Üstümden kalkarken bana “F. bu durumu kati surette duymayacak, beni böyle idare edersen seni üzerime geçirip kanunen kızım yapacağım. Her şeyim senin olacak. Benim yaşım artık sona yaklaştı” dedi ve amımı öperek ayrıldı.Şimdi kanunen babam oldu ve evini bana tapuladı. Köydeki tarlaları zaten F.nin babası bakıyor. Onlar da yaşlı adam öldüğünde miras olarak benim olacak. Ama yaşlı adam ölecek diye beklerken hala her hafta beni en az iki kere götümden sikiyor.Aslında ben de böylece yarak hasreti çekmiyorum. İki ay sonra F. askerden gelince iki kocam oluyor. Bakalım nasıl idare edeceğim. Kocam işteyken amcayla sikişeceğim artık. Adam sende, götüm sağolsun.

Reklamlar

4 responses to this post.

 1. Posted by bekir on Temmuz 20, 2011 at 9:38 am

  İstersen bir de ben sikeyim benimkide 23 cm uzunlukta ve 6 cm.çapında. kaldıracağım diye uğraşmana gerek yok doğal olarak inmez o zaten. senin götünü sikmek istiyorum.ister kadın ol ister erkek seni sikmek istiyorum sadece MAİL ADRESİM besbekir@gmail.com. yanıtını bekliyorum.

  Cevapla

  • Ben 90-74-90 ebatlarında harika bir gayım.Ben bir tatsan bir daha da vazgeçemezsin.Harika emer spermlerini boğazıma fışkırtarak yutarım.İçime akıttığın spermleri de avucuma boşaltıp yerim.Kalçalarım çok güzel.Memelerim avuçlanabilir tarzda.Her türlü pozisyonu en iyi oruspudan iyi yaparım.E-postam:sexigay.1965@gmail.com

   Cevapla

   • mer ben ferit istersen sana eşlık yaparım 22 cm çok seriyım dır aktıfım çok iyi sikiciyım dır çok memnun olorsın nasıl olaşacam sana

 2. Posted by sedat sker on Ağustos 17, 2011 at 9:22 am

  bekir senin götede ben sokayım.Benimki 16 cm kalın.Senin götüde ben sikmek istiyorum.Az kullanılmıştır işallah götün bebeğim.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: